نسخه ی جدید اکشن لانچر چه تغییراتی به همراه دارد؟

امروزه نصب لانچر ها تغییرات قابل توجهی در گوشی های هوشمند ایجاد می کنند، اکشن لانچر نیز یکی از محبوب ترین لانچر های مورد استفاده توسط کاربران می باشد. در حال حاضر این برنامه ویژگی های متعددی برای بهبود عملکرد گوشی تلفن به همراه دارد. افزودن حالت تاریک به پنل  Google Discover و سازگاری با برنامه ی دیجیتال ActionDash توسط این لانچر از ویژگی های آن محسوب می شود. برخی تغییرات آخرین نسخه ی برنامه ی اکشن لانچر به شرح زیر است:

ادغام برنامه ی ActionDash و استفاده از حالت focus، پشتیبانی تم های مختلف از جمله تم های حالت تیره، گزینه های تم صفحه ی اصلی می تواند رنگ ها و طراحی متفاوتی را ارائه دهد، پشتیبانی از نوار جستجوی سریع بر روی همه ی نرم افزارها و میانبرهای دسکتاپ و موارد دیگر، پشتیبانی از Google Discover و بهبود تم تیره ی آن، افزودن گزینه ی Google Appearance Feed  که گزینه ای برای تعیین ظاهری مستقل از موضوع برنامه است.

از جمله ویژگی های دیگر آن استفاده از رنگ های روشنی که در نشانگر رنگ متن و آیکون استفاده می شود. نمایش آیکون های سیاه و سفید که همراه با رنگ درخشان و رنگ کنتراست (مانند زرد) است. شاخص های اسکرول برنامه با رنگ کادر جستجو در همه ی نرم افزارها مطابقت دارد. همچنین شما می توانید رنگ های استخراج شده از تصویر زمینه ی خود را با رنگ های سفارشی مواد و تم تاریک سیستم مخلوط کنید. برای کاربران ActionDash برنامه های مسدود شده توسط حالت Focus نیز در اکشن لانچر با رنگ خاکستری نمایش داده می شوند.

برای اعمال کردن همه ی این ویژگی ها، نیاز به نصب نسخه ی ۴۲ این برنامه دارید. البته به روز رسانی آن نیز برای همه ی کاربران در دسترس است. همچنین می توانید فایل نصبی آن را نیز دانلود کنید.