نسل بعدی دستگاه های تاشو

سامسونگ احتمالا در حال برنامه ریزی برای نوع کاملا جدیدی از یک دستگاه تاشو می باشد.

تلفن همراه Samsung Galaxy Fold هنوز به فروشگاه ها راه نیافته است اما با توجه به طراحی های ثبت شده، شرکت سامسونگ در حال برنامه ریزی برای دستگاه بزرگ تاشوی بعدی است.

کلمه بزرگ برای نسل بعدی دستگاه های تاشو، صفت کاملا موثری است. اگر تصاویر patent، واقعی باشند احتمالا دستگاه تاشوی بعدی یک دستگاه عظیم الجثه است که زمانی که آن را باز می کنید، صفحه ای به انداره یک تبلت خواهد داشت.

همچنین یک استوانه مرکزی بین دو بال صفحه نمایش قرار داده شده است تا تا شدن و باز شدن در حول آن انجام شود. با توجه به ضخامت بین صفحه ها، به احتمال زیاد این ستون مرکزی به دستگاه اضافه شده است تا پشتیبانی بیشتری برای صفحه اصلی داشته باشد و احتمالا بتواند اجزای اصلی تلفن را در خود جای دهد.

ممکن است برای شما نیز این سوال مطرح شود که این دستگاه واقعا چه کاربردی دارد؟

درکل یک تلفن همراه تاشو، دستگاهی کوچک و قابل حمل است که در صورت نیاز، صفحه نمایش آن می تواند باز شود و به نمایشگری بزرگتر تبدیل شود. اگر شما در حال حاظر دستگاهی با صفحه نمایش بزرگ داشته باشید، اینکه صفحه نمایش بزرگتری در اختیار داشته باشید مزیت محسوب نشود، به ویژه اگر این تکنولوژی تاشو منجر به مشکلات سخت افزاری شود و قیمت محصول را بالا ببرد.