نظرسنجی جدید gsmarena نتایج شگفت انگیزی را نمایان کرد

کمپانی بزرگ سامسونگ امسال در دومین رویداد گلکسی آنپکد۲۰۱۹ از دهمین سری از گوشی های خانواده نوت ۱۰ پرده برداری کرد،و بزرگترین و باریکترین گوشی ازسری نوت را به همگان معرفی کرد.سامسونگ در این مراسم برخلاف مراسم های قبلی دو مدل گوشی را معرفی کرد.غول کره ای صنعت موبایل به قدری حاشیه های این پرچمداران را کاهش داده که بیشترین میزان اندازه نمایشگر نسبت به بدنه (۹۰درصد) را در مقایسه با تمامی گوشی های سری نوت شاهد هستیم.

هفته گذشته سایت gsmarena در خصوص پرچمداران نوت ۱۰ سامسونگ از مخاطبین خود و کاربران نوت ها چند سوال پرسید،که Galaxy Note 10 و Galaxy Note 10 Plus را تا چه حد می پسندید و در خصوص دو نسخه LTE و ۵G آنها نیز کدام را انتخاب میکنید.

بعد از هفت روز ۱۶۸۸۰ نفر در این نظرسنجی شرکت کردند و اکنون این نتایج موجود است که کمی تعجب آور است!؟!زیرا نیمی از شرکت کنندگان برادران نوت ۱۰ سامسونگ را نپسندیده اند و به دنبال تلفن های رقیب هستند.

در بین دو براردر ، Galaxy Note 10 Plus از محبوبیت بیشتری برخوردار است که شاید دلیل این امر نمایشگر کوچکتر با وضوح پایین تر ۱۴۴۰پیکسل و یا عدم وجود فضای اضافی کارت حافظه خارجی microSD باشد.که بعضی کاربران نبود این دو مورد را در Galaxy Note 10 را دو مورد کفر آمیز دانسته اند.

و اما نظرسنجی در مورد گوشی Galaxy Note 10 Plus

۱-من قبلآ آن را پیش خرید کرده ام؟ ۱۵% – ۱۲۵۷رای

۲-قیمت آن تند است،صبر خواهم کرد تا قیمت آن کاهش یابد؟ ۳۰% – ۲۵۹۱رای

۳-من Note 10 را ترجیح میدهم؟ ۹% – ۷۵۸رای

۴-من تلفن های رقیب را بیشتر ترجیح میدهم؟ ۴۷% – ۴۰۱۸رای

نظرسنجی در مورد گوشی Galaxy Note 10

۱-من قبلآ آن را پیش خرید کرده ام؟ ۵% – ۲۶۲رای

۲-قیمت آن تند است،صبر خواهم کرد تا قیمت آن کاهش یابد؟ ۱۷% _ ۸۴۸رای

۳-من +Note 10 را ترجیح میدهم؟ ۲۴% – ۱۱۷۷رای

۴-من تلفن های رقیب را بیشتر ترجیح میدهم؟ ۵۳% _ ۲۵۹۳رای

و اما در مورد نسخه های ۵G و LTE این دو پرچمدار اکثریت مدل LTE را پسندیده اند،تعداد ۱۱۴۲ رای یعنی ۳۴ درصد به مدل ۵G آنها رای داده اند و تعداد ۲۲۳۴ رای یعنی ۶۶ درصد به مدل LTE آنها رای داده اند.شاید به این دلیل باشد که شبکه ۵G هنوز به اندازه کافی گسترده نشده است.

دوتایی های نوت ۱۰ سامسونگ برای اثبات پرچمداری و پیشتازی خود ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارند.