نکاتی که به شما در رانندگی ایمن با خودرو های BMW کمک میکند

 رانندگی با خودرو های شرکت BMW با قابلیت های زیاد و عملکرد عالی میتواند لذت بخش باشد و فردی که پشت این خودرو ها می نشیند ،علاقه به راندن خودرو با سرعت بالا دارد و به علائم و قوانین رانندگی توجه کمی دارد.اما باید این نکته را در نظر گرفت که رعایت حقوق دیگران امری حیاتی و ضروری است.

با این که جاده ها در سراسر جهان هنوز کیفیت لازم برای رانندگی مطمئن را ندارند، اما عامل انسانی بیشترین تاثیر و درصد خطا را در تصادفات در جاده ها دارد.

هر فردی علاقه به ماشین خاصی دارد، همانطور که ذائقه ها در انتخاب نوع غذا ها متفاوت است. این جالب تر است که هر ماشین هم نکته منحصر به فرد خود و تصادفات مخصوص به خود را دارا است. مثلا از هر ۱۰ خودرو تویوتا ۹ خودرو دارای فرورفتگی در قسمت عقب یا جلوی ماشین خود هستند و وقتی علت این امر را از راننده جویا میشویم ،پاسخ راننده معمولا این گونه است که در پارک کردن خودرو دقت و مهارت کافی را نداشته است.معمولا افراد در هنگام خرید خودرو ، به فیزیک فردی و اندازه خودرو، مهارت رانندگی و یا تناسب خودرو با محیطی که میخواهند در آن رانندگی کنند توجهی ندارند. عدم رعایت این نکته ، خود عامل بسیاری از تصادفات و کاهش ایمنی در جاده ها میشود.

هرچقدر هم که شرکت های خودروسازی از جمله BMW سطح کیفیت و عملکرد خود را در بهبود ایمنی خودرو بالا ببرند، تمام این امکانات تنها بر محور راننده خودرو می‌چرخد و جان شما در دستان راننده خودرو است.