نگاهی به گوشی شرکت ZTE با نام Red Magic 3

شرکت چینی امسال در ماه می (اردیبهشت ماه) گوشی مخصوص بازی خود را که یک گوشی قدرتمند از نظر مشخصات به حساب می‌آید را معرفی کرد. جای خوشحالی دارد که در دوره‌ای از تاریخ زندگی می‌کنیم که شرکت‌های بزرگی چون ZTE در آن فعالیت می‌کنند و محصولاتی را در اختیار ما قرار می دهند که از نظر کیفیت در حد بالایی قرار دارند. نکته‌ی منحصر به فردی که در این گوشی وجود دارد و نظر بسیاری از کارشناسان و کاربران را به خود جلب کرده است وجود فن برای خنک‌سازی گوشی است. این فن که به صورت کاملاً بی‌صدا کار می‌کند توانایی چرخش ۱۴۰۰ دور بر دقیقه را دارد. این فن دارای یک محفظه‌ی جداگانه است تا از ورود مایعات و گرد و خاک به داخل آن جلوگیری شود. شرکت مدعی شده است که این فن توانایی ۳۰۰۰۰ ساعت کار مداوم را دارد. وجود این فن باعث شده است که فرآیند خنک‌سازی گوشی نسبت به تکنولوژی قبلی تا ۵ برابر بهبود در عملکرد داشته باشد که باعث می‌شود در هنگام اجرای بازی به مدت طولانی گوشی کاملاً پایدار و خنک باقی بماند.

 

بدنه‌ی گوشی کاملاً از نظر زیبایی شناسی منطبق با وسایل گیمینگ است همرا با یک نوار LED RGB که این توانایی را دارد توسط کاربر تنظیم شود. برآمدگی‌های قرمز خاصی که در این گوشی قرار داده شده است باعث می‌شود گوشی متفاوتی را در بین دوستان خود داشته باشید.

 

گوشی Red Magic 3 دارای صفحه نمایش ۶٫۶۵ اینچی است که دارای ۸۰٫۵٪ صفحه نمایش نسبت به بدنه است. همچنین تکنولوژی به کار رفته برای صفحه نمایش از نوع AMOLED است که کیفیت بالایی را به همرا دارد. در قسمت بالا و پایین صفحه‌ی جلوی گوشی دو اسپیکر استریو قرار داده شده است. همچنین دو شیار دیگر یکی در کنار گوشی و دیگری در پشت گوشی بین دوربین و حسگر اثر انگشت تا خنک‌سازی خوبی انجام شود.

 

در پشت این گوشی یک دوربین ۴۸MP عریض قرار داده شده همراه با یک دوربین ۱۶MP برای گرفتن عکس‌های سلفی. باتری این گوشی واقعاً یک باتری قدرتمند است که ظرفت ۵۰۰۰mAh دارد و همچنین از فن‌آوری فست‌شارژ با توان ۱۸ وات پشتیبانی می‌کند.