همه چیز درباره ی صفحه نمایش تماس گوگل

گوگل در ابتدا ویژگی Call Screen خود را در کنار Pixel 3 و Pixel 3 XL در ماه اکتبر منتشر کرد. صفحه تماس با پاسخ به تماس های دریافتی، از فرد برای اطلاعات بیشتر، درخواست پاسخ خود را در زمان واقعی درخواست می کند و گزینه هایی را در طول فرایند غربالگری برای رسیدگی به تماس بهتر فراهم می کند.این ویژگی در حال حاضر در پیکسل ۲، ۲ XL،  و پیکسل ۳ و ۳ XL موجود است.

نحوه استفاده از آن:

هر زمانی که تلفن شما زنگ می زند، رابط کاربری استاندارد تماس ورودی را مشاهده خواهید کرد، اما با یک دکمه تماس جدید صفحه نمایش. شما لازم نیست که این ویژگی را فعال کنید، ابن ویژگی به طور پیش فرض است . بر روی دکمه ضربه بزنید تا بلافاصله به تماس پاسخ دهید و Google Assistant شروع به صحبت با تماس گیرنده کند. اسکریپت اولیه برای تماس همیشه یکسان است. گوگل به کسی که تماس گرفته  اجازه می دهد که شما از یک سرویس هوشمند استفاده می کنید که به شما یک رونویسی از تماس را ارائه می دهد و از شخص می خواهید که علت تماس را بگوید.

هنگامی که تماس گیرنده شروع به صحبت می کند، یک رونویسی از پاسخ او بر روی صفحه نمایش گوشی شما در زمان واقعی نشان داده می شود. درست زیر رونویسی یک سری از دکمه ها برای شما فراهم می شود که سؤال های بیشتری از تماس گیرنده را بپرسید، اجازه دهید آنها بدانند که شما مشغول هستید، علاقه مند نیستید و یا درخواست آن را نکنید.

 شما می توانید با پاسخ دادن به تماس گیرنده در زمان واقعی با نگه داشتن گوشی به گوش خود و یا فشار دادن دکمه گوشی خود برای فعال کردن بلندگو از یک رابط کاربری قابل قبول برای برقراری تماس ها استفاده کنید و از امکانات آن نهایت استفاده  را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید