ون های Reboot جدید بازی فورتنایت ؛ بازی همیشه تمام شده نیست

 رشد سریع شرکت های EA و بازی Apex Legends شرکت Respawn ، شرکت Epic Games را زیر فشار بسیار زیادی قرار داده است تا بتوانند Fortnite را جذاب و زنده نگه دارند و آخرین تلاش آنها قابلیت بازگشت به بازی بعد از حذف شدن است . ما میدانستیم که ون های Reboot در راه بودند ولی آخرین بروزرسانی بازی (patch v8.30) این ویژگی را رسمی میسازد .

 

خلاصه ای از عملکرد ون های جدید :

 

وقتی هم تیمی شما در نبرد کشته شده و یا به عبارت دیگر حذف شده است ، یک کارت Reboot انداخته میشود که به مدت ۹۰ ثانیه فعال است . هم تیمی های دیگر بایستی کارتها را جمع آوری کنند و آن را به یک ون Reboot ( که سرتاسر نقشه در محل های خاصی پراکنده شده ) بیاورند تا هم تیمی حذف شده خود را به بازی برگردانند . هر عضو تیم میتواند کارت Reboot را که جمع کرده است را بدون توجه به اینکه چه کسی از آن استفاده میکند داخل ون قرار دهد .

 

جمع کردن یک کارت برای شما کمتر از یک ثانیه طول میکشد در حالی که انداختن آن ۱۰ ثانیه طول میکشد . بعد از فعال سازی یک بازیکن حذف شده ون به مدت ۲ دقیقه استراحت میکند که در این مدت فعال سازی غیر ممکن است . بازیکنان فعال شده با سلامتی ۱۰۰ درصد ، یک اسلحه هفت تیر معمولی ، ۳۶ گلوله سبک و ۱۰۰ تکه چوب به بازی برمیگردند .کارتها و ون Reboot در حالتهای های انفرادی ، تیم های بزرگ با زمان محدود (Big Team Limited Time Modes) و هر حالتی که بازیکن بعد از حذف شدن دوباره فعال میشود ، غیر فعال میباشند.

 

بله ، Epic اساسا در حال سرقت یک ویژگی مربوط به gameplay از Apex میباشد (در حالی که قبلا نیز ping system را برای فصل ۸ کپی کرده بود ) صرف نظر از کپی کردن ، این ون ها تغییر بزرگی در بازی انجام میدهند . در حال حاضر نبرد ها اگر که یک بازیکن که در در حال باختن است تصمیم بگیرد که هم تیمی هایش را دوباره به بازی برگرداند میتوانند بیش از پیش طول بکشند