پژو ۲۰۸ جدید مدل الکتریکی، آزمایش در زمستان را پشت سر گذاشت

پژو ۲۰۸ جدید در هفته های آینده معرفی خواهد شد و عکاسان تصاویری از نسخه الکتریکی را از آزمایشات آب و هوای سرد گرفته اند.

رقیب رنو Clio اولین سوپرمینگ های موجود در بازار خواهد بود که با انتخاب گزینه های قدرت موتور بنزینی، دیزلی و کامل EV تولید خواهد شد و در ژانویه در نمایشگاه ژنو در ماه مارس نمایش داده خواهد شد.

در حالی که این نسخه به نظر می رسد در مقایسه با نمونه اولیه قبلی در نگاه اول متفاوت نیست، مشتاقان ادعا می کنند که نمونه اولیه  فقدان برش سپر عقب است. که این نشان می دهد  موتوری بانیروی محرکه لازم را ندارد.

افشای تصاویر جدید جاسوسی نشان می دهد طراحی تولید ۲۰۸ در پشت یک استدلال  نور پنهان شده است. واضح است که الگویی برای شکل کلی از ۳۰۸ بزرگتر گرفته شده است، با جزئیات مانند طرح های نور پیچیده که از مدل های جدیدتر مانند ۳۰۰۸ SUV و ۵۰۸ گرفته شده است.

این بدان معنی است که ۲۰۸ الکتریکی نیاز به تغییرات جزئی در مورد نوع استاندارد برای جای دادن یک موتور الکتریکی دارد، در حالی که بسته باتری هیچ فضای اضافی در کابین را نمی گیرد. اطلاعات مربوط به عملکرد نیروی ترانزیستور هنوز تحت بحث هایی هستند،

در حالی که در نظر تئوری ۲۰۸ الکتریکی می تواند در کنار سوپرمین استاندارد راه اندازی شود، انتظار می رود که این مدل بعد از نسخه ی موتور احتراق کمی زیادتر به فروش برسد.

۲۰۸ بعدی از اصلاحات داخلی استفاده خواهد کرد که الهام بخش خودروها از جمله ۳۰۰۸ جدید خواهد بود. محدوده کمک های راننده، ویژگی های سرگرمی و فن آوری ارتباطات افزایش خواهد یافت، در حالی که می تواند یکی از اولین اتومبیل های کوچک باشد در بازار با ویژگی های رانندگی نیمه مستقل عرضه می شود.

شایعاتحاکی از آن است که می توان آن را به شکل خالص الکتریکی ارائه کرد، که به مشتریان اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند که چگونه مدل های الکتریکی بیشتری را برای خرید انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید