پیش بینی ها در خصوص Audi Rs Q8

در نخستین روزهای ماه آگوست امسال، شرکت audi تایید کرد شش نوع از مدل RS تا پایان امسال تولید خواهند شد، یکی از آنها RS6 Avant میباشد که در ایالات متحده آمریکا عرضه خواهد شد، در این میان آلمانی ها همچنان در حال کار و بهبود RS Q8 هستند.

در هفته گذشته پیش نمایش RS Q8  به صورت انحصاری چهره تولیدی خود را قرار داده است با مقایسه این پیش نمایش مجازی با عکس های که از این خودرو در دسترس هست میتوان به تغییراتی قابل مشاهده در قسمت جلو و کناره های خودرو که  رادیاتور از الگوی متفاوت و تغییرات در آن دیده میشود.

Audi Q8 2020 

برخی از گزارش ها بیانگر این است که در این خودرو سیستم هیبریدی پورشه توربو پانامرا SE  را اتخاذ و بکار خواهد گرفت، که یک خودروی ۴ لیتری V8 را با یک موتور الکتریکی با سیستم خروجی ۶۸۰ اسب بخاری و ۶۲۶ پوند فوت و گشتاور ۸۴۹ نیوتنی اعمال میشود.

با صرف نظر کردن از اینکه Audi در کدامین مسیر به حرکت خود ادامه خواهد داد، قدرت ۶۰۰ اسب بخاری و ۴۴۷ کیلو واتی در آن وجود خواهد داشت، این سیستم از طریق چهار محرک Quattro از طریق گیربکس اتوماتیک به چهار چرخ میرسند.

سایر نسخه های ارتقا یافته نسبت به مدل Q8 معمولی باید شامل سیستم تعلیق تطبیقی، ترمزهای بزرگتر تغییر در مکانیزم فرمان و … باشند.