پیکسل ۴ بر اساس تصاویر جدید خود چه تغییراتی به همراه دارد؟

ارائه دهندگان تلفن های هوشمند پیکسل، در هر سال تصاویر گوشی های جدید با صفحه نمایش بزرگتر خود را قبل از نمایش مدل کوچکتر آن منتشر می کنند. در سال ۲۰۱۸ انتشار تصاویر مدل بزرگتر تا روز سی ام ماه اوت به طول انجامید. یعنی تنها یک ماه قبل از عرضه ی تصاویر پیکسل ۳ با صفحه نمایش کوچک ،مدل بزرگتر آن معرفی شد. در طی چند روز نیز اخیر اولین تصاویر و ویژگی های پیکسل ۴ که شبیه به گوشی ۴ XLمی باشد، منتشر شد.

این تصاویر توسط OnLeaks و با همکاری iGeeksBlog منتشر شده است. احتمال می رود تصاویر منتشر شده بسیار نزدیک به طراحی نهایی آن باشد. پیکسل ۴ دارای صفحه نمایش ۵٫۶ اینچی و ضخامت ۰٫۳۲ اینچ می باشد. البته ضخامت آن با برجستگی دوربین به ۰٫۳۷ اینچ نیز خواهد رسید که کوچکتر از پیکسل ۳ که در سال گذشته معرفی شد، می باشد. به طور کلی طراحی تقریبا یکسانی با آنچه که از Pixel 4 XL دیده می شود، دارد.

در پیکسل ۴ قاب های صفحه نمایش جلویی آن کمی بزرگتر می شوند که ممکن است به همان اندازه بر روی ابعاد گوشی تاثیر بگذارد. اندازه ی دوربین عقب تغییری نداشته و جک هدفونی نیز وجود ندارد. البته ممکن است گوگل ویژگی های کوچک تر پیکسل را از بین ببرد تا Pixel XL را به فروش برساند. اما تا به حال از نظر طراحی تغییری صورت نگرفته است.