چگونه بازی Titanfall را دانلودکنیم؟

همانطور که طرفداران Titanfall همچنان منتظر یک Titanfall 3 فوق العاده هستند، Respawn Entertainment، توسعه دهنده ی بازی از  میزبان جدید خود به نام Apex Legends به عنوان  battle royale spinoff  خبر میدهد. Apex Legends در طول هفته گذشته به طور رسمی اعلام کرده است که روز دوشنبه منتشر شده است و در حال حاضر در دسترس PC، Xbox One و PS4 است.

شما  یکی از هشت کلاس مختلف سربازها را در  بازی انتخاب می کنید، هر کدام توانایی های خاص خود را دارند. در حال حاضر تنها نوع بازی، گروهی سه نفره است و شما قبل از بازی انتخاب کلاس خود را بدون نیاز به انتخاب همان کلاس به عنوان هم تیمی های خود می چرخانید. هنگامی که جوخه های شما تنظیم می شوند، ۶۰ نفر به یک نقشه بزرگ می روند و شروع به مبارزه با  جوخه های دیگر میکنند.

 

Respawn در جریان Twitch ، اعلام کرد که برنامه ریزی برای حمایت مستمر از این بازی را با تغییر فصل ها مانند بسیاری از بازی های دیگر در سبک ژانر نبرد سلطنتی، موارد جدید و سلاح ها و “Legends” (کلاس های قابل پخش) جدید اضافه کرده است.

PS4 و Xbox One باز ها می توانند این بازی را در حال حاضر دانلود کنند، در حالی که صاحبان کامپیوتر باید از سرویس Origin EA برای دسترسی استفاده کنند.

Respawn بر روی شباهت سازی و هاهنگی با یک نسخه از Titanfall 3 در برخی موارد کار کرده است، اما موفقیت بازی میدان نبرد و کسب امتیاز شرکت توسط Electronic Arts سبب بازنگري برنامه ها شد. با توجه به گفته های تهیه کننده اجرایی، درو مک کوی، Respawn با بازی های مختلف با بازیکن های مختلف از بازی Titanfall  انتظار میرود که جواب این همه علاقه مند به این سری از بازی پر طرفدار با ارئه یک نسخه قدرتمند داده شود و کاربران این بازی از هیجان های درون بازی به شدت لذت ببرند

دیدگاهتان را بنویسید