چگونه storyهای اینستاگرام را بر روی سیستم های اندروید، آی او اس و یا دسکتاپ دانلود کنیم؟

Story اینستاگرام، به عنوان یک ویژگی که در Snapchat نیز موجود است شروع به کار کرد اما میزان محبوبیت آن به شدت بالا رفت و در حال حاضر بیش از ۴۰۰میلیون نفر از آن استفاده می کنند. Storyها یک راه سریع و ساده برای به اشتراک گذاری محتوا با دوستانتان یا دنبال کننده هایتان هستند، البته این محتوا حداکثر تا ۲۴ ساعت قابل مشاهده است (محتوای موقتی)، اما شما می توانید از آرشیو خصوصی خود به آنها دسترسی پیدا کنید و آنها را به طور دائمی به عنوان “ highlights” در صفحه پروفایل خود نمایش دهید. شما می توانید کسانی را که می خواهید Storyتان را ببینند را انتخاب کنید و یا با کمک گزینه جدیدی که به تازگی فعال شده است، این محتوا را تنها با دوستان نزدیکتان به اشتراک بگذارید.

از آنجا که اینستاگرام متعلق به فیسبوک است، شما همچنین می توانید story اینستاگرامتان را در فیسبوکتان نیز به اشتراک بگذارید.

اگر تمایل دارید Storyهای دوستانتان را ذخیره کنید، نمی توانید همانند Storyهای خودتان آنها را در تلفن همراهتان دانلود کنید، به همین دلیل ما اینجا برنامه های کاربردی، برای دانلود این storyها پیشنهاد می کنیم:

آی او اس: برای دانلود story روی این سیستم ها شما می توانید وارد App Store شوید و برنامه Story Reposter را نصب کنید سپس اطلاعات حساب کاربری تان را وارد کنید، شخص مورد نظر را جستجو کرده و story او را دانلود کنید.

اندروید: برای دانلود story روی این سیستم ها شما می توانید وارد Google Play Store شوید و برنامهStory Saver  را نصب کنید سپس اطلاعات حساب کاربری تان را وارد کنید، شخص مورد نظر را روی صفحه اصلی برنامه پیدا کرده و story او را دانلود کنید.

دسکتاپ: برای دانلود story روی این سیستم های دسکتاپ شما می توانید وارد وبسایت StoryDownloader شوید و شناسه شخص مورد نظر را وارد کرده و story او را دانلود کنید.