چگونگی از ویژگی اتصال امن در اندرویداستفاده کنیم؟

چگونگی از ویژگی اتصال امن در اندرویداستفاده کنیم؟

با استفاده از این ویژگی ، می توانید از طریق استفاده از شبکه های بی سیم طرح بندی  Wi-Fi با Chromebook نگران امنیت اطلاعات خود نباشید.

هنگامی که گوگل Pixelbook را با  Chromebook پرچمدار خود راه اندازی کرد، این شرکت یک تبلت Instant Tether را عرضه کرد. با یک دستگاه اندرویدی مرتبط با لپ تاپ، سیستم عامل Chrome از اتصال داده تلفن هنگام استفاده از شبکه Wi-Fi در بهره مند نبود.

این فرآیند پس از اتصال به  دستگاهها دیگر بود، اما در آن زمان تنها در تلفنهای شخصی Google و Chromebook موجود بود.

اخیرا، گوگل تابع Instant Tether را به Chromebook و تلفنهای Android گسترش داد. از ابتدا تا انتها، بهره مندی از این ویژگی برای تنظیم و استفاده از آن  آسان است.

برای استفاده از Instant Tethering، شما باید در لیست مربوطه یک تلفن و Chromebook داشته باشید. اگر دستگاهی در فهرست مربوطه نداشته باشید،گزینه  این دستگاه را چک کنید. برای دستگاههای جدید. گوگل اعلام کرده است که در ماه های آتی در حال افزودن تلفن های بیشتر و Chromebook ها است “.

روند نصب برای Instant Tethering تنها باید یکبار انجام شود. اطمینان حاصل کنید که در هر دو گوشی و Chromebook به همان حساب Google وارد شده اید و Bluetooth را در هر دو دستگاه فعال کرده اید.

در Chromebook، برنامه تنظیمات را باز کنید و گزینه ای برای اتصال یک دستگاه Android را جستجو کنید. روی Set up کلیک کنید و سپس صفحه را باز کنید

تلفن Android فعلی خود را از لیست کشویی سمت چپ انتخاب کنید، سپس روی Accept & Continue کلیک کنید. رمز عبور حساب کاربری خود را هنگامی که از آن درخواست شد وارد کنید و روی دکمه انجام شد کلیک کنید.

هر زمان که Chromebook خود را باز کنید و اتصال Wi-Fi شناخته شده را پیدا نکند، هشدار میدهد اگر میخواهید از اتصال داده تلفن خود استفاده کنید. روی Connect کلیک کنید و دو دستگاه شروع به همکاری خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید