کادیلاکXT5 با بروز رسانی جدید در سال ۲۰۲۰ عرضه میشود

 در سال ۲۰۲۰ مدل جدیدی از خودروی کادیلاک سری XT5 رو نمایی خواهد شد، لازم به ذکر است که پیش از این مدل چینی همین خودرو عرضه شده است، XT5 با طراحی جدید و قسمتهای جلو وعقب مورد بازبینی قرار میگیرد، این خودرو از مدل XT4 کوچکتر و از مدل XT6 بزرگتر میباشد.

با این وجود تغییرات زیادی در فلز XT5 صورت خواهد گرفت، بدیهی است که این مدل دارای یک موتور با ظرفیت ۲ لیتری و توربو شارژ را در نظر میگیرد، این موتور دارای ۲۳۷ اسب بخار قدرت و ۲۵۸ پوند گشتاور است که به وسیله یک گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته به چرخ های خودرو متصل میشود، همچنین دارای یک سیستم ترمز قدرتمند الکتریکی میباشد.

کسانی که موارد فوق ارضایشان نمیکند میتوانند موتور ۳.۶ لیتری V۶ با ۳۱۰ اسب بخار  و ۲۷۱ پوند گشتاور را در مدل Premium Luxury را انتخاب کنند، V۶ به یک گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته مجهز است و دارای استاندارد قابل قبول خودروهای اسپرت میباشد، که شامل کیت بیرونی مجزا، و دارای چرخ و لاستیک های ۲۰ اینچی میباشد.

دارای سیستم چرخ دنده ای میباشد که میتواند نیروی بین چرخ های چپ و راست عقب خودرو را به کالیبراسیون منتقل کرده و نسبت چرخ را ( ۱:۱۵:۱ به ۱:۱۶:۱ ) تغییر دهد.

در قسمت داخل کادیلاک ویژگی های جدیدی همچون صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی، کنترل کننده چرخشی و یک کلید مخصوص برای غیر فعال کردن خودرو، روشن/ خاموش کردن خودرو است اضافه میشود، علاوه بر موارد بالا کادیلاکXT5 ویژگی های برای سرنشینان از جمله راحتی و ایمنی جدید مانند تغییر در صندلی جلو و چراغ های جلو، هشدار دهنده برای جلوگیری از برخورد در قسمت جلو، ترمز اتوماتیک با تشخیص خودکار عابر پیاده، بالا بردن ایمنی صندلی راننده، نگرانی ها در خصوص امنیت و ایمنی این خودرو را تا حد زیادی برطرف کرده است .