کاربران اشتراک ویژه یوتیوب هم اکنون می توانند ویدیو ها را با کیفیت ۱۰۸۰p دانلود کنند

  خبر خوشی برای شما داریم اگر عضو سرویس اشتراک ویژه یوتیوب(YouTube Premium) هستید: هم اکنون شما می توانید ویدیو ها را با کیفیت ۱۰۸۰p در دستگاهتان بصورت آفلاین دانلود و ذخیره کنید که توسعه ای نسبت به محدودیت ۷۲۰p پیشین به حساب می آید.

  این تغییر ابتدا توسط اندروید پلیس(Android Police) کشف شد، زمانی که کاربران در تلاش برای دانلود ویدیو های مورد علاقه شان، به گزینه دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p برخورد کردند.

  شاید این قابلیت هم اکنون بر روی دستگاه اندرویدی یا iOS شما قابل دسترسی نباشد زیرا یوتیوب آپدیت خود را بصورت کاملا آهسته و دستگاه به دستگاه پخش خواهد کرد. قبل از تلاش برای دانلود ویدیویی، حتما مطمئن شوید که از آخرین نسخه منتشر شده اپلیکیشن استفاده می کنید.

  همراه حذف شدن تبلیغات، دانلود و ذخیره ویدیو ها از جمله ویژگی های برتر اشتراک ویژه یوتیوب است، و شما هنگامی می توانید عمق این تغییر را حس کنید که از گوشی های هوشمندی با صفحات بزرگتر و با رزولوشن بالاتر استفاده نمایید.

  شایعاتی مبنی بر ارتقای سطح کیفی دانلود  در یوتیوب در فوریه امسال پخش شده بود، اما بالاخره بنظر می رسد مهندسین توانستند به نقطه عطفی دست پیدا کنند. رزولوشن و کیفیت بالاتر به معنای اشغال فضای بیشتر است اما بیشتر کاربران مایل به انجام این معامله هستند. تا به امروز خبری از وجود گزینه ای برای دانلود ویدیو ها با کیفیت ۴k بدستمان نرسیده است.

  ظاهرا قابلیت  جدید دانلود با کیفیت بالاتر در تمامی مناطقی که از اشتراک ویژه یوتیوب پشتیبانی می شود، پخش شده است اگرچه هنوز خبری رسمی مبنی بر این بروزرسانی توسط گوگل یا یوتیوب انتشار نیافته است.

  سرویس اشتراک ویژه یوتیوب همچنین با دسترسی به یوتیوب موزیک همراه است که هم رقیبی سر سختی برای اسپاتیفای و جایگزینی برای گوگل پلی موزیک به شمار می آِید.