کمپانی HTC همچنان تلفن های هوشمند میسازد اما همچنان برای بازاریابی آنها خوب عمل نمیکند!

از آنجا که شرکت HTC بیشتر بخش تلفن همراه خود را به کمپانی گوگل فروخته است، فراموش کردن اینکه این کمپانی همچنان تلفن های هوشمند می سازد خیلی ساده است زیرا این کمپانی برای بودن جزو کمپانی های برجسته تلفن همراه تلاشی برای شرکت در این رقابت نکرده است و تمرکز خود را بر روی فروش هدست های Vive VR قرار داده است.

تلفن های همراه این شرکت هنوز هم وجود دارند و این شرکت اعلام کرده است که یک جفت جدید از آنها با نامهای HTC U19e و Desire 19 plus ارائه می دهد. چیزی که در این کمپانی تغییر نکرده است، استراتژی فروش عجیب آن است که  برای مدت کوتاهی به تبلیغات محصولات کمپانی اپل نیز سرایت کرده بود!

اگر نگاهی به وبسایت اصلی HTC بیندازیم، تصویری می بینیم از یک پدر و پسر که در حال استفاده از تلفن جدید U19e هستند. البته این تصویر از زمانی که در این وبسایت قرار گرفته دچار تغییر شده است، زیرا در تصویر اولیه شخص پدر یک اپل واچ به دست خود بسته بود که به صورت کاملا واضحی به چشم می آمد!

ساعت های هوشمند کمپانی اپل کارهای زیادی انجام می دهند اما مسلما نمی توانند با تلفن های همراه هوشمند اندرویدی مرتبط شوند! در تصاویر بعدی این تصویر با ویرایش و فتوشاپ، اپل واچ روی دست شخص پدر کاور شد!

کمپانی HTC تاکنون رکورد های خیلی خوبی در مورد تبلیغات دستگاه های خود نداشته است اما این نحوه تبلیغ منجر به شرمندگی این شرکت است. بهرحال این شرکت تصمیم گرفته تا این دو مدل جدید تلفن را خارج از تایوان (که البته هنوز دقیقا آشکار نشده است) راه اندازی کند.