کولر پوشیدنی سونی به گرمای این تابستان نخواهد رسید

 امسال سونی  یک وسیله خنک کننده کوچک که می توان آن را یک لباس خنک کننده ی قابل حمل دانست، معرفی کرد. پیش فروش Reon Pocket به صورت آنلاین در سایت سونی عرضه می شود و کف قیمت آن از ۱۱۷ دلار شروع می گردد. این وسیله همان طور که می تواند در طی روزهای گرم شما را خنک کند، می تواند تا حدی در روزهای سرد شما را گرم کند؛  در حالی که در جیب پشتی یک تی شرت که به صورت خاص طراحی شده، جا شود.

Reon Pocket حاوی یک قطعه الکتریکی است که یا گرما را جذب می کند و یا ایجاد می کند، مکانیسم این قطعه با توجه به اثر پلتیر ساخته شده است. با استفاده از اپلیکیشن های موبایل می توان این قطعه را کنترل کرد. سونی ادعا می کند که این وسیله می تواند تا ۱۳ درجه خنک کند یا تا ۸ درجه گرم کند؛ و با یک بار شارژ می توان آن را برای ۲۴ ساعت استفاده کرد.
اما سونی اولین کمپانی نیست که چنین محصولی را عرضه می کند، Ember Wave  لباسی بود که در سال ۲۰۱۸ برای این منظور طراحی شد. هم چنین محصولات دیگری برای گرم کردن هنگام اسکی و اسنو برد طراحی شده بودند. مزیت Reon Pocket  نسبت به این محصولات اندازه ی آن است. ویدئوی تبلیغاتی سونی ادعا می کند می توان آن را مخفیانه زیر یک پیراهن اداری معمولی، به راحتی پوشید.  
متاسفانه، تاریخ عرضه فیزیکی این محصول به مشتری ها مارچ ۲۰۲۰ خواهد بود که به گرمای امسال در نیم کره شمالی نخواهد رسید. در حال حاضر این محصول تنها در ژاپن قابل دسترسی است.