گلکسی A30s به زودی با سه دوربین به بازار عرضه خواهد شد

سامسونگ امسال خط تولید گوشی های میان رده را به سری های M و A محدود کرده است، اما نمی‌تواند دست از تولید گوشی های جدید بردارد. نتیجه آن است که مدل های بیشتری به جمع خونواده A می‌پیوندند.

سامسونگ گلکسی A30s قرار است به زودی عر شود هماهنگونه که یک سری بهبود یافته از A30 در ماه مارس وارد وارد بازار شد. برخلاف مدل بهبود یافته که دو دوربین عقب (دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسل) و یک ۵ مگاپیکسل دید وسیع داشت، گفته می‌شود سامسونگ گلکسی A30s سه دوربین عقب دارد.

شایعه امروز مشخص نمی‌کند دوربین سوم A30s چه کاربردی دارد، امیدواریم یک لنز با زوم بالا باشد، اما همچنین ممکن است یک سنسور تشخیص عمق باشد. 

گلکسی A30s از یک صفحه نمایش اینفینیتی V بهره‌ خواهد برد که در مقایسه با صفحه نمایش اینفینیتی U گلکسی A30 کمی با ناچ تفاوت خواهد داشت. 

این طور فرض شده که شماره مدل این گوشی SM-A307FN باشد، و احتمالا از ۳ گیگابایت رم و اندروید ۹ با One UI بهره خواهد بود. همچنین بر اساس بنجمارکی که اخیرا منتشر شده، مشخصات فنی گلکسی A30s احتمالا در بیشتر قسمت ها مشابه با A30 و فقط از برخی جهات قدری از A30 بالاتر خواهد بود. 

بر اساس اظهارات یکی از کارمندان کمپانی سامسونگ تولید گلکسی A30s در هند آغاز شده و این بدان معناست که  به زودی در این کشور عرضه شود. این گوشی احتمالا در ۱۱ آگوست وارد بازار خواهد شد.