گوشی سامسونگ S9 با قیمت ۴۰۰ و ۵۰۰ دلار در بین خرده فروشان بهترین انتخاب محسوب می شود.

در حالی که گلکسی S9 رد پای گوشی های جدید S10 را از نظر کیفیت و دقت دنبال می کند، می توان این گوشی ها را به کسانی که به دنبال خرید یک گوشی هوشمند با کیفیت همراه با صفحه نمایش خوب هستند بدون صرف هزینه های گزاف معرفی کرد.

S9 در حال حاضر با قیمت ۴۰۰ دلار همراه با فعال سازی هنگام خرید برای همه ی کاربران به عنوان بهترین خرید و انتخاب ، و یا با قیمت ۵۰۰ دلار بدون نیاز به فعال سازی توسط خرده فروشان و اشخاص دیگر به فروش می رسد.

S9 + نیز که صفحه نمایشی بزرگتر در اختیار دارد با قیمت ۵۰۰ دلار بهترین خرید همراه با فعال سازی یا با قیمت کمتر از ۵۷۴ دلار بدون فعال سازی توسط خرده فروشان مختلف در دسترس است. در حال حاضر نسخه ی ۶۴ گیگابایتی قفل شده ی این گوشی(SM-G960U)  با قیمت ۴۰۰ دلار، و همچنین فعال سازی سریع (با قیمت ۴۵۰ دلار توسط شرکت AT & T) در زمان خرید، که ۲۰۰ دلار کمتر از قیمت خرده فروشی استاندارد است موجود می باشد. بدون فعال سازی ، پرچم دار سامسونگ از سال گذشته با ۵۰۰ دلار به عنوان بهترین قیمت خرید در فروشگاه هایی مثل آمازون، B & H Photo و Walmart که حتی یک تخفیف ۱۰۰ دلاری نیز دارند، قرار گرفته است. نسخه ی ۶۴GB  قفل شده+ S9  (SM-G965U)  می تواند با ۵۰۰ دلار بهترین قیمت خرید همراه با فعال سازی سریع (با ۵۵۰ دلار توسط شرکت AT & T ) یعنی ۲۰۰ دلار کمتر از قیمت خرده فروشی کامل در اختیار کاربران قرار گیرد. بدون فعال سازی، پرچم دار صفحه بزرگتر سامسونگ از سال گذشته با ۶۰۰ دلار در فروشگاه هایی مانندB & H Photo و Walmart و ۵۷۴ دلار در آمازون در دسترس است.

S9 دارای نمایشگر ۵٫ ۸ اینچی ۱۴۴۰ پیکسل Super AMOLED (بدون سوراخ)، ظرفیت های ۶۴/۱۲۸/۲۵۶ GB برای ذخیره سازی، ۴ گیگابایت رم، یک اسلات microSD که می تواند تا ۴۰۰ گیگابایت ذخیره سازی اضافی داشته باشد، دوربین جلوی ۸MP، مقاومت آب IP68، باتری ۳۰۰۰mAh و شارژ سریع است. در S9 + اندازه صفحه نمایش به ۶٫۲ اینچ، اندازه باتری تا ۳۵۰۰mAh، RAM تا ۶ گیگابایت و دوربین در پشت گوشی با لنز تله فوتو اضافه شده است.

این پیشنهاد فقط برای مدت زمان محدودی در وب سایت سامسونگ قرار گرفته است، بنابراین اگر علاقه مند به خرید این گوشی ها هستید، سریعتر عمل کنید. در دسترس بودن اندازه ها، رنگ ها و نسخه های گوشی های موجود در این تخفیف ها توسط خرده فروشان متفاوت است (برای مثال فروشگاه B & H Photo تخفیف های بیشتری را در نسخه های بین المللی S9 و S9 + ارائه می دهد) بنابراین از قیمت نهایی مطمئن شوید.