گوشی هانر V30 با دو دوربین سلفی عرضه خواهد شد

همانطور که می‌دانید مدتی است که کشور چین با آمریکا وارد جنگ تجاری شده است به گونه‌ای که بسیاری از بخش‌های تکنولوژی را در بر می‌گیرد. به عنوان مثال هر لحظه این امکان وجود دارد که شرکت گوگل تمامی خدمات خود را برای گوشی‌های هوآوی از دسترس خارج کند. این در حالی است که بخش تحقیق و توسعه‌ی شرکت هوآوی با قدرت تمام در حال کار بر روی سیستم عامل جدید و مستقل برای خود است. ما در گزارش‌های قبلی منتشر شده اعلام کرده بودیم که بزودی شرکت هوآوی گوشی جدید خود را با نام هانر V30 که از تکنولوژي ۵G پشتیبانی می‌کند رونمایی خواهد کرد بنابراین اخبار و اطلاعاتی که امروز از این گوشی منتشر شد زیاد باعث تعجب ما نشد. امروز از کشور چین اخبار جدیدی از گوشی هانر V30 مخابره شد که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 

مطابق با بعضی اطلاعات که از داخل شرکت درز کرده است صفحه نمایش این گوشی به صورت punch hole خواهد بود درست مانند گوشی هانر V20 امّا با این تفاوت که از دو دوربین به جای یک دوربین در جلوی گوشی کار شده است. این اطلاعات از تصویری که به صورت جاسوسی منتشر شده است به دست آمده است. به نظر می‌رسد لبه‌های گوشی کمی حالت منحنی به خود گرفته است ولی هنوز دور صفحه نمایش نواحی که صفحه نمایش نباشد قابل مشاهده است امّا نسبت به گوشی هانر V20 کمی بهبود داشته است. در قسمت بالای صفحه نمایش یک نوار بسیار نازکی برای بلندگوی مکالمه قرار داده شده است که نسبت به نسل قبلی باریک‌تر شده است.

 

معمولاً شرکت هوآوی گوشی‌های هانر را در اواخر سال رونمایی و عرضه می‌کند بنابراین برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره‌ی این گوشی داشته باشیم باید حداقل یک ماه دیگر صبر کنیم. این گوشی احتمالاً یکی از گوشی‌های خوب شرکت هوآوی خواهد بود امّا بزرگ‌ترین چالش بیش‌روی این گوشی خدماتی است که باید شرکت گوگل ارائه دهد که در ابهام است. در حال حاضر شرکت هوآوی بر روی دو گوشی دیگر شرکت با نام‌های هانر ۲۰ و هانر ۲۰ پرو تمرکز دارد که از فروش خوبی در سال جاری برخوردار بودند. این دو گوشی هانر از سرویس‌های گوگل پشتیبانی می‌کنند. حال باید منتظر بود و دید در آینده چه اتفاق‌هایی پیرآمون گوشی‌های هوآوی روی خواهد داد.