گوشی Xiaomi Mi A3 با قیمتی مقرون به صرفه‌تر

فکر کردن زیاد درباره‌ی خرید گوشی‌های شیائومی زیاد خوب نیست چون ممکن است با عرضه‌ی گوشی جدید بر سخت‌تر شدن هر چه بیشتر انتخاب شما منجر شود و گوشی جدید Xiaomi Mi A3 یکی از این گوشی‌های هوشمندی است که باعث سخت شدن انتخاب می‌شود. شرکت شیائومی هر روز در حال پیشرفت است و با سرعت بالایی محصولات جدید خود با فن‌آوری‌های جدید را رو نمایی می‌کند. جدیدترین فن‌آوری که این شرکت می‌خواهد در گوشی‌های میان‌رده خود به کار ببرد حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر است.

اطلاعات جدیدی از گوشی Mi A3 به دست رسیده که مربوط به قیمت آن است. این گوشی حتی مقرون به صرفه‌تر از گوشی Mi A2 است که سال گذشته با یک قیمت پایین عرضه شد. شیائومی سال گذشته گوشی Mi A2 را با قیمت ۲۵۰ دلار (۴/۳۲GB) عرضه کرد که در آن سال با فروش بالایی از سرار دنیا رو به رو شد. بنابراین پیش‌بینی می‌شود Mi A3 با قیمت پایین‌تر یا با همان قیمت ولی با مشخصات سخت‌افزاری بالاتر عرضه شود. ما به صورت کلی درباره‌ی مشخصات این گوشی اطلاعاتی داریم و می‌دانیم که تقریباً با مشخصات گوشی جدید شیائومی Mi CC9 شباهت‌هایی خواهد داشت.

هنوز شرکت شیائومی قیمت برای اتحادیه اروپا را مشخص نکرده است امّا با تبدیل قیمت در بازار چین به ۲۳۰ دلار برای Mi CC9 و ۱۷۰ دلار برای CC9e می‌رسیم. حال باید دید با اضافه کردن مالیات بر قیمت گوشی هزینه‌ی نهایی برای مصرف کننده چند دلار است.

پایگاه‌های خبری مختلف مشخصات گوشی Mi A3 را دقیقاً مشابه گوشی Mi CC9e (نه Mi CC9) بیان می‌کنند.

گوشی Mi A2 دارای دوربین اصلی و سلفی ۱۲MP بود که زیاد مورد استقبال قرار نگرفت. مطمئناً گوشی Mi A3 از نظر سایز تغییراتی خواهد داشت نسبت به نسل قبلی خود. و امکان دارد به مانند گوشی سری Mi CC9 دارای دوبین اصلی ۴۸MP و ۸MP سنسور فوق عریض و ۲MP سنسور عمق سنج باشد.