گوگل Duo تولد سه سالگی خود را در پیش رو دارد!!

حدود سه سال پیش در چنین روزی برنامه ی گوگل Duo معرفی شد، برنامه ای برای برقراری تماس های ویدیویی و خدماتی دیگر. همراه با Allo برنامه ی Duo تغییر استراتژی پیام رسانی و ارتباطات گوگل را به دنبال داشت. این آغاز، پایانی برای Hangouts و تغییر رویکردی ساده تر برای Allo در نظر گرفته شد. از طرفی دیگر برنامه ی Duo نیز رو به پیشرفت می باشد. از زمان آغاز به کار Duo ، این برنامه با آدرس های ایمیل و نام کاربری به شما اجازه می داد تا با شخصی که شماره ی شما را دارد تماس ویدیویی برقرار کنید. این برنامه اکنون دارای یک سرویس دهنده ی وب است و این امر را برای افرادی که دارای چندین تلفن و تبلت هستند از جمله iPad ، مفید تر می کند.

همچنین به تماس های صوتی تماس های گروهی تا هشت نفر، گزینه ای برای ارسال پیام های صوتی و تصویری به مخاطبین شما اضافه شده است. اما این برنامه فقط به اضافه کردن این ویژگی ها بسنده نکرد، Duo همچنین سعی کرده است تماس های خود را با تلفن همراه بهتر از قبل پوشش دهد.

در هنگام راه اندازی توانایی سرویس برای ادامه ی تماس بدون در نظر گرفتن قدرت و نوع اتصال، یکی از ویژگی هایی بود که بیشتر کاربران را تحت تأثیر قرار داده است و هنوز هم وجود دارد. تاکنون Duo قابل اطمینان ترین برنامه ای بوده است که برای تماس های صوتی و تصویری از آن استفاده شده و همچنین یکی از ساده ترین برنامه هاست. برخلاف Allo برنامه ی Duo از زمان راه اندازی پشتیبانی گسترده تری از گوگل دریافت کرده است.  Duoهمچنین قابلیت یکپارچه شدن با دستیار تلفن ها، بلندگوهای خانگی و نمایشگرهای هوشمند را دارد. امروز نیز تولد سه سالگی این برنامه می باشد. تولدت مبارک Duo.