۱۰ گوشی برتر هفته ۳۳

برای دومین هفته متوالی گوشی های تازه ورود سری Note سامسونگ در نمودار محبوبیت ما قرار دارند و در جدول ۱۰ گوشی برتر هفته سی و سوم جا دارند. هفته گذشته شاهد حضور هر چهار مدل Galaxy Note 10 در جدول برترین ها بودیم که در نوع خود بی سابقه بود،اما هر دو مدل گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس نسخه ۵G نتوانستند محبوبیت هفته نخست خود را حفظ کنند و در جدول برترین های این هفته جای ندارند.البته احتمالآ استقبال بیشتر کاربران از نسخه های LTE نسبت به ۵G به دلیل گسترده نبودن شبکه ۵G میباشد.

سکوی نخست هفته ۳۳ به +Galaxy Note 10 تعلق دارد.گلکسی A50 سامسونگ با دو پله صعود در جایگاه دوم هفته قرار گرفته است،Galaxy Note 10 با اهدای جایگاه نخست هفته پیشش به برادر بزرگترش و با دو پله سقوط در رتبه سوم هفته جا گرفته است.

چهارمین جایگاه هفته سی و سوم برترین ها باز هم به گوشی از کمپانی بزرگ سامسونگ تعلق دارد،Galaxy A70 با یک پله صعود نسبت به هفته سی و دوم  در جایگاه چهارم هفته قرار دارد و در پشت سر او در جایگاه پنجم Redmi Note 7 شرکت شیائومی نشسته است.

اولین نام جدید هفته در جایگاه ششم هفته نشسته است،Galaxy A90 با قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم شبکه اینترنت ۵G با ورودش توانسته علاقه زیادی را به خود جلب کند و در اولین هفته حضورش در دنیای گوشی های هوشمند توانسته است رتبه ششم را بدست آورد.

دومین تلفن کمپانی شیامی گوشی Mi 9T Pro توانسته همچنان جایگاه هفته پیش خود را حفظ کند و کماکان در جایگاه هفتم بماند.Galaxy A30 سامسونگ با روند نزولی که پیدا کرده بود بر لبه سقوط  در هفته پیش قرار داشت اما توانست با دو پله صعود خود را به جایگاه هشتم هفته سی و سوم برساند.

دومین نام جدید هفته سی و سوم میان رده گلکسی A20 سامسونگ میباشد،که با ورودش به جایگاه نهم هفته دست پیدا کرده است.نقطه آخر  ده گوشی برتر هفته سی و سوم به گوشی جدید Wildfire X کمپانی HTC تعلق دارد،که به تازگی وارد بازار شده است.Wildfire X راه بازگشت HTC به بازار هند میباشد.

کمپانی سامسونگ همچون هفته پیش ۷ جایگاه از ۱۰ جایگاه برتر را در این هفته در اختیار دارد و HTC توانست با Wildfire X یکی از جایگاه های شیائومی را از آن خود کند تا شیائومی در این هفته دو جایگاه را در اختیار داشته باشد.