۳ جایگزین رایگان سرویس Netflix

شاید وقت آن باشد که جایگزین های سرویس Netflix که با افزایش قیمت همراه بوده را نگاه کنید؟

 تا زمانی که شما یک اتصال اینترنت شبانه رایگان دارید، می توانید به لذت بردن از تماشای فیلم ها ادامه دهید.  هنوز می توانید فیلم هایی مانند Lady Bird، The Big Lebowski، The Grand Budapest Hotel و بسیاری از فیلم های سبک  کلاسیک  را تماشا کنید، بدون هیچ هزینه اضافی.

در اینجا چند سرویس – از جمله سرویس  تازه وارد FreeDive – که یک سرویس  ارائه فیلم کاملا رایگان و کاملا قانونی است . شما می توانیدبه تماشای آنلاین فیلم بپردازید. فقط آماده تماشای  آگهی های بازرگانی هم  باشید، زیرا در آمد این سرویس رایگان از پخش آگهی های بازرگانی است.

سرویس Crackle

Crackle یک سرویس آنلاین فیلم است که خدمات زیادی  را پشتیبانی می کند که یکی از آن ها خدمات فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را ارائه می دهد – . این سرویس  در انواع مختلفی از دستگاهها در دسترس است و حتی نیازی به تنظیم یک حساب کاربری و ثبت نام هم  ندارید،این سرویس باعث باعث می شود که فیلم های مورد علاقه خود را ذخیره کنید،  و در صورتی که در حین تماشای فیلم  دستگاه خود را  را تغییر دهیدمثلا از کامپیوتر به موبایل بروید، پخش فیلم  را ادامه دهید.

FreeDive
این سرویس تازه وارد بخشی از سرویس IMDb، پایگاه اینترنتی فیلم است که متعلق به آمازون است. به عبارت دیگر، FreeDive راهی برای عرضه فیلم های تبلیغی تحت حمایت آمازون است. و این تنها  به فیلم ها محدود نیست نمایش های تلویزیونی نیز موجود است.

Hoopla
این سرویس رسانه دیجیتال به شما اجازه می دهد همه چیز را از جمله فیلم ها بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید