بهترین کنسول های بازی

همانطور که ما به نسل بعدی که احتمالا آخرین نسل سیستم های بازی خواهد بود نزدیک تر می شویم، حالا فرصت مناسبی است که نگاهی به بهترین کنسول های بازی موجود بیندازیم. با وجود کتابخانه های شگفت انگیز و باورنکردنی از بازی هایی که همچنان به رشد خودد ادامه می دهند و قیمت هایی که تا کنون به این اندازه مقرون به صرفه نبوده اند، شما می توانید یکی از این کنسول های بازی را برای خرید در آینده نزدیک انتخاب کنید.

ما پس از گذشت سالهایی که برای بازی با سیستم های مختلف، زمان صرف کرده ایم و با دقت نکات مثبت و منفی این سیستم ها را ثبت کرده ایم، پلی استیشن ۴پرو (PlayStation 4 Pro) را بهترین کنسول بازی سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام می کنیم. با اینکه ممکن است ایکس باکس وان ایکس (Xbox One X) از نظر سخت افزاری در سطح بالاتری باشد، پی اس۴پرو (PS4 Pro) همان قابلیت ها و بازی های بهتری را ارائه می دهد.

البته نظرات متفاوتی وجود خواهد داشت و جنگ بین سونی (Sony)، مایکروسافت (Microsoft) و نینتندو (Nintendo) ادامه می یابد، اما برای ساده تر کردن تصمیم گیری برای شما ، تمام دلایلی را که باید یکی از کنسول های ذکر شده در زیر انتخاب کنید، شرح داده ایم:

 

PlayStation 4 Pro

این کنسول بهترین نسخه پلی استیشن۴ (محبوب ترین کنسول)است.

این کنسول همچنین برای همه افراد مناسب است و همانطور که اشاره شد، محبوب ترین پلتفرم بازی است که امروزه در دسترس است. این کنسول سازگار با ۴K، HDR10 و کتابخانه بازی های اختصاصی PlayStation 4، بهترین پلتفرم بازی plug-and-play است.

 

PlayStation 4 Pro
PlayStation 4 Pro

اکثریت کتابخانه های بازی در هردو پلتفرم PlayStation 4 و Xbox One موجود هستند و اگرچه هردوی این پلیفرم ها محبوب و در برخی ویژگی ها منحصر به فرد هستند، اما PlayStation 4 (Pro or standard) هرسال بازی های انحصاری و بهتری را ارائه می دهد. این دلیل اصلی انتخاب ماست: PS4 بهترین بازی ها را دارد و PS4 Pro باعث می شود این بازی ها تا حد ممکن جذاب تر و خیره کننده تر باشند. هرچند که Xbox One X از نظر فنی قدرتمند تر است اما فاقد موارد انحصاری است!

همچنین انتخاب PlayStation 4 این درب را برای شما باز می کند تا به سراغ PlayStation VR بروید که مقرون به صرفه ترین هدست VR موجود است و مایکروسافت نیز اعلام کرده که Xbox One X فاقد پشتیبانی از VR خواهد بود.

 

Xbox One X

این کنسول، بهترین کنسول بازی برای ۴K است و امکان دسترسی به بازی های جدید و فیلم های با وضوح بالا را فراهم می کند و مناسب افرادی است که علاقمند به فیلم و بازی هستند.

Xbox One X 1TB قدرتمندترین کنسول خانگی است که بازی و رسانه ها را با کیفیت ۴K HDR و بهتر از سایر کنسول ها اجرا می کند.

هنگامیکه مایکروسافت ادعا می کند Xbox One X قدرتمندترین کنسول بازی خانگی است که تاکنون به فروش رسیده است، اغراق نمی کند! با این وجود از VR پشتیبانی نمی کند، که از این نظر کسانی را که امیدوارند بتوانند تجربه ارزان قیمتی از VR داشته باشند را ناامید خواهد کرد.

 

Xbox One X
Xbox One X

 

برای کسانی که هنوز از۴K استفاده نمی کنند، هردو کنسول PlayStation 4 و Xbox One S، کنسولهای بسیار عالی با کتابخانه های بزرگ از بازی هستند و شما قادر خواهید بود اکثریت قریب به اتفاقی بازی های جدید را بازی کنید، به علاوه اگر شما کنسول Xbox 360 را داشته باشید، باید بدانید که تعداد بسیاری از بازی های کنسول های نسل گذشته با Xbox One سازگارند و می توانید کتابخانه بازی خود را گسترش دهید و حداقل برخی از بازی های قدیمی خود را به آن اضافه کنید. دسته بازی را بردارید و بازی کنید!

 

Nintendo Switch

این کنسول بهترین کنسول بازی قابل حمل است وشکاف بین کنسول های خانگی و دستی را پر می کند!

این کنسول برای همه افراد مناسب است و اگر شما می خواهید در حال حرکت تجربه کاملی از بازی کنسولی را داشته باشید، این کنسول انتخاب مناسبی برای شماست!

Nintendo Switch
Nintendo Switch

این سوئیچ یک وسیله ترکیبی است که همانند PlayStation 4 و Xbox One به تلویزیون متصل می شود، اما همانند یک دسته نیز کار میکند.

اخیرا نینتندو یک کیت واقعیت مجازی (VR) نیز ساخته است و به بازیکنان جوان اجازه می دهد تا از دنیای VR لذت ببرند. این دستگاه به جای هدست اختصاصی، از صفحه نمایش داخلی سوئیچ استفاده می کند و این دستگاه را به یکی از بهترین محصولات نینتندو که تا کنون دیده شده است تبدیل می کند!

اگر قصد دارید از این سوئیچ تنها در حالت دستی استفاده کنید، Nintendo Switch Lite نیز می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد، هرچند کهاین سوئیچ فاقد پشتیبانی docking تلویزیون از سیستم استاندارد است، اما از نظر اندازه کنسول کوچکتر است و باتری آن نیز از کنسولی که در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد، کمی بهتر است.

1 دیدگاه برای «بهترین کنسول های بازی»

  • بازپینگ:بهترین کنسول های بازی در ۲۰۱۹ - آموزش به روز

دیدگاهتان را بنویسید