BMW X3 M40i کامپکت کراس اوور Porsche Macan S را مجبور به عقب نشینی کرد.

BMW X3 M40i یک خودرو هیجان انگیز در بازار و حتی در کلاس خود میباشد،سریعترین نه اما برای رانندگی یک ماشین بسیار عالی میباشد.

اما Porsche Macan S.شما کدام یک را می پسندید؟در یک آزمون مقایسه جدید ما نگاهی به داغترین X3 موجود در بازار و پورشه ماکان اس می اندازیم و یک آزمون مشاوره خودروی مابین این دو مدل انجام میدهیم.

Porsche Macan S مدتهاست که مورد توجه علاقمندان در بخش ماشین های برتر ورزشی شده است.این خودرو یک کامپکت کراس اوور عالی میباشد.متحرک بودن هر چهارچرخ ، چابکی و ساختار یکپارچه ودقت بالای فرمان از مزایای پورشه ماکان اس هستند.

crossovers به خودروهایی گفته میشود که دارای ظاهر و طراحی بینابینی هستند.به این معنی که هم برخی از ویژگی های خودروهای suv را دارند و هم برخی از ویژگی های خودروهای سدان یا همان هاچبک.

  Porsche Macan S از یک پیشرانه V6 توربوشارژ با حجم موتور ۳ لیتری بهره میبرد که شتاب صفر تا صد کیلومتر این موتور ۵٫۲ثانیه می باشد و توان این موتور ۳۴۰ اسب بخار است.

BMW X3 M40i از یک موتور توربو شارژ ۶سیلندر خطی با حجم موتور ۳لیتری بهره میبرد که شتاب صفر تا صد کیومتر آن ۴٫۸ثانیه میباشد که توان این موتور ۳۵۵ اسب بخار است.

با توجه به مشاوره خودرو X3 هنوز هم یک ماشین لوکس با ظاهری زیبا می باشد که طراحی ظاهری این ماشین آن را در زمره خودروهای SUV قرار داده که این مورد قابلیت چشمگیری برای علاقمندانش می باشد.با این حال Bimmer سروصدای کمتری با توجه به پیشرانه توربوi6 خود در مقایسه با موتور توربو V6  پورشه ماکان دارد.علاوه بر اینها BMW X3 عملی تر ،بزرگتر و دارای تکنولوژی بهتری نسبت به Porsche macan است.قیمت تمام شده یک خودرو از جمله موارد مهم در زمینه مزایا و معایب آنها میباشد که در این مورد هم X3   گوی و میدان را از رقیب خود ربوده است.

بنابرین X3برنده این آزمون است.