Galaxy Note10 با سرعت سوپرفست نسل پنجم شبکه و ۱ترابایت حافظه که دنیا را در خود جا میدهد

گوشی های ۲۰۱۹ کمپانی سامسونگ از قابلیت اینترنت سوپر فست برخوردار خواهند بود که این ویژگی لذت استفاده از سرعت بالای شبکه را برای کاربران فراهم خواهد کرد و همچنین بهترین جایگزین برای باند پهن و کند خانگی خواهد بود.

Samsung Galaxy Note 10 پرچمدار جدید این کمپانی کره ای که تا کنون اطلاعات چندانی از آن در دست نبود به تازگی اخبارات و گزارشاتی در خصوص قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم شبکه موبایل ۵G این گوشی منتشر شده است.

پیش تر مشخص شد که پرچمدار جدید سامسونگ نوت ۱۰ در چهار نسخه عرضه و تولید خواهد شد که دو نسخه از این چهار نسخه به قابلیت پشتیبانی از شبکه نسل پنچم اینترنت ۵G مجهز میباشد.اکنون مشخص شده است که نسخه ۵G این پرچمدار به همراه فضای ذخیره سازی ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایتی به بازار عرضه میشود.در صورت تولید این گوشی با حافظه داخلی ۱ ترابایتی ، گلکسی نوت۱۰ دومین پرچمدار کمپانی سامسونگ خواهد بود که این چنین ظرفیت حافظه ای دارد.

طبق گزارشات منتشر شده گوشی گلکسی نوت ۱۰ نسخه ۱ ترابایت حافظه ذخیره سازی داخلی دارای ۱۲ گیگابایت حافظه رم میباشد و بدنه قسمت پشتی این نسخه از جنس سرامیک مشکی می باشد که احتمالا این تنها نسخه از این محصول باشد که بدنه ای از جنس سرامیک خواهد داشت و نسخه های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت مانند سایر نسخه ها با بدنه ای شیشه ای عرضه میشوند.

گفته شده که در برخی کشورها فقط نسخه ۲۵۶ گیگابایت نوت۱۰ عرضه میشود.البته بجز دلایل دیگر به علت اینکه شبکه ۵G عمر زیادی ندارد و فقط در چند کشور مدرن راه اندازی شده است و دیگر کشورها این ویژگی را ندارند لذا کاربران این کشورها تمایلی به خرید این نوع نسخه ها ویژه که قیمت کمی هم ندارند نخواهند داشت.

طراحان و مهندسان کمپانی سامسونگ گلکسی نوت۱۰ را در سه مدل مختلف حافظه داخلی از حداقل آن ۲۵۶ گیگابایت تا حداکثر آن ۱ ترابایت طراحی کرده اند تا گزینه های انتخابی بیشتری در زمینه ظرفیت حافظه داشته باشند.زیرا بعد از انتخاب و خرید دیگر قادر به افزایش حافظه نیستند چون این گوشی شیار کارت حافظه داخلی ندارد.

البته گلکسی نوت۱۰  5G  با حافظه ۱ترابایتی قیمت بسیار بالا و نجومی خواهد داشت.