Moto One Zoom با چهار دوربین ظاهر شد

به تازگی رندرهای جدیدی از پرچمدار جدید شرکت موتورولا با چهر دوربین با چینشی مربعی و آرم موتورولا در یک ماژول بزرگ مستطیلی در پشت دستگاه منتشر شده است.قبلا شایعه شده بود که این اسمارت فون جدید Moto One Pro نام دارد اما در آخر مشخص شد که نام واقعی این گوشی Moto One Zoom میباشد.

در دوربین چهارگانه پنل پشتی یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی با پیکسل هایی به اندازه ۱/۶ میکرومتر قرار دارد.این لنز ۴۸مگاپیکسلی از نوع Quad Bayer میباشد.برای این لنز دو سنسور در دسترس است .یکی از نوع IMX586 کمپانی سونی و ISOCELL Bright GM1 سامسونگ میباشد.لنز ثانویه این گوشی از نوع تله فوتو میباشد.

در نمای جلویی دستگاه با یک نمایشگر OLED روبرو هستیم که نسبت ابعاد کوتاهتری از سایر تلفن های هوشمند اخیر سری Moto One دارد.این گوشی دارای نسبعت ابعاد ۲۱:۹ میباشد.همچنین این پرچمدار جدید برخلاف گوشی های موتو وان ویژن و موتو وان اکشن از یک نمایشگر معمولی استفاده میکند.

در ابن رندرها همچنین مشاهده میشود که کلیدهای تغییر حجم صدا و پاور در سمت راست قرار دارند و جک هدفون صوتی ۳/۵ میلیمتری در قسمت پایینی درست در کنار پورت USB-C قرار دارد.موردی که در این گوشی مشاهده نشده است بلندگوهای استریو میباشد، بنابراین نباید انتظار داشته باشید که از Moto One Zoom صدای استریو به گوشتان برسد.

با توجه به عدم وجود اسکنر اثر انگشت قابل مشاهده در تصاویر در نتیجه حدس میزنیم که اسکنر اثر انگشت در زیر پنل OLED قرار گرفته باشد.بنابراین این یک گوشی گرانقیمت است.

آنگونه که گفته شده است این گوشی در هفته اول سپتامبر در مراسم IFA 2019 با برچسب قیمت ۴۲۹ یورو به بازار عرضه خواهد شد.