Oppo Reno 10x zoom با نسخه ی بارسلونا فردا منتشر می‌شود

شرکت چینی سازنده ی تلفن همراه Oppo که چند سالی است اسپانسر تیم فوتبال بارسلونا می‌باشد، قصد دارد نسخه ی بارسلونای تلفن های همراه هوشمند خود را رونمایی کند.

در اوایل سال ۲۰۱۶، تیم OPPOبا همکاری باشگاه فوتبال بارسلونا یک نسخه سفارشی R9 بارسلونا را راه اندازی کرد و پس از آن راه اندازی سفارشی  R11 بارسلونا در سال ۲۰۱۷ آغاز شد.
Oppo یک کلیپ کوتاه در Weibo منتشر کرد واعلام کرد که قصد دارد نسخه ی بارسلونای Reno 10x Zoom را منتشر کند که فردا آن را معرفی خواهد کرد.
این تلفن همراه ، به احتمال زیاد با یک لوگوی آبی رنگ بارسلونا در قاب پشتی همراه خواهد بود و تصاویر زمینه ای از بارسلونا را شامل می‌شود.هنوز از قیمت و قابلیت های ویژه ی این تلفن اطلاعاتی در دسترس نیست و فردا اعلام می‌شود.
 هر دو گوشی های سفارشی از لوگوی آبی و آناری باشگاه فوتبال بارسلونا استفاده می کنند و این بار Oppo Reno 10x zoom به طور طبیعی با قاب “قرمز و آبی” طراحی شده است که ارزش دیدن دارد.
بر اساس اطلاعات، نسخه Oppo Reno 10x zoom از زوم دیجیتال ۶۰ برابر پشتیبانی می‌کند، که اولین پرچم دار با Snapdragon 855 در جهان است که برای پشتیبانی از زوم ۶۰ برابر طراحی شده است  واز زوم ترکیبی ۱۰ برابر استفاده می‌کند.
این گوشی  از صفحه نمایش پانوراما ۶٫۶ اینچی ۲۳۴۰ × 1080 و ظرفیت باتری ۴۰۶۵mAh پشتیبانی می‌کند.