Red Hedrogen One دوربین سینمایی دنیای تلفن های همراه

Redیکی از خوشنامترین و معتبرترین شرکت های صنعت دوربین و تصویربرداری میباشد که پا در عرصه دنیای تلفن های همرا گذاشته است.Red Hedrogen One اولین محصول این شرکت در این زمینه میباشد.

Redمدعی است که هیدروژن وان پایه و اساس یک سیستم چند بعدی رسانه ای برای آینده است.مهمترین و بارزترین ویژگی این گوشی پین های موجود در قاب پشتی آن میباشد که به گوشی این اجازه را می دهد به سایر دوربین های شرکتRed متصل شود.Redدرصدد است که بتوان هر لنز سنتی را به این گوشی متصل کرد.که این ویژگی منحصر بفرد گوشی را تبدیل به یک دوربین سینمایی میکند.

نمایشگر ۵٫۷اینچی پایهLCDاین گوشی با رزولیشن ۱۴۴۰*۲۵۶۰ تواناییWQHD را دارد که حاوی جادویی است که برای ایجاد هولوگرام های بسیار خفیف استفاده میشود.نوآوری مهم نمایشگر استفاده از تکنولوژی Viwe-4 میباشد.این ویژگی به لطف یک قطعه خاص زیر نمایشگر که از تکنولوژی شرکتی بنام لیا میباشد که صفحه نمایش را قادر میسازد از حالت دو بعدی به حالت سه بعدی تبدیل شود.

نکته ای که با دیدن این گوشی مورد توجه می باشد اندزه بزرگ این گوشی میباشد.بدنه این گوشی از جنس آلومینیوم با تیتانیوم میباشد که مقاومت زیادی به بدنه داده است.حالت مارپیچی دو طرف قاب گوشی راحتر در دست گرفتن گوشی را به ارمغان می آورد.اسکنر اثرانگشت این گوشی در کلید پاور آن تعبیه شده.

سرعت و عملکرد معمولی این محصول حاصل پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ میباشد که برای این گوشی کفایت میکند.دوربین های هیدروژن وان امکان ساختن افکت تصویری سه بعدی و ضبط با فرمت سه بعدی را دارند.

در این گوشی از اسپیکرهای استریو داخلی و جک هدفون استفاده شده است و طبق ادعایRed این گوشی توانایی ساختن افکت های صدایی فراگیر مجازی را دارد این یعنی صدای سه بعدی به این نحو که هنگامی که صدا از اسپیکرهای بالا و پایین و پشت این گوشی خارج میشود به شما این احساس دست میدهد که انگار دریک کنسرت بزرگ نشسته اید.

بخاطر اینکه کمپانیRedنسخه های اولیه گوشی هیدروژن وان را برای بازبینی به تعداد محدودی افراد خاص همچون آقای جی جی آبرامز کارگردان و تعدادی خبرنگار فرستاد احتمالا هدف آینده شرکت تعداد زیادی خریدار نمی باشد.